Přehled kroužků pro školní rok 2016/2017        

Veselá věda - kroužky zábavných “skorovědeckých” pokusů z chemie, fyziky a biologie pro děti z 1. stupně ZŠ.

Více informací na: www.veselaveda.cz od začátku října, 1x týdně, 60 minut, 15 lekcí za pololetí, 90 Kč/hod.

den

čas

Název a počet žáků

ročník

zahájení

Vedoucí

PO

11.50-12.35

Angličtina hrou     10

2.B

12.9.

Z. Čapková

 

11.50-12.35

Angličtina hrou     9

2.B

12.9.

P. Černá

 

13.15-16.30

Bijásek 25

1.-5.

19.9.

H.Reiterová

 

15.00-17.00

Stolní tenis  12

2.-5.

12.9.

H.Reiterová

 

13.30-15.00

Šachový kroužek   10

2.-8.

12.9.

Ing.K.Virgler

 

15.00-17.00

Keramický kroužek  12

2.-3.

12.9.

K.Vorálková

 

15.00-17.00

Dramatický kroužek  16

2.-5.

12.9.

P. Kopecká

 

15.00-17.00

Dramatický kroužek 16

2.-5.

12.9.

L. Bendová

 

17:00-18:00

Horolezecký kroužek

 

3.10.

Člen oddílu  Adrenalin Vychodil

ÚT

11.50-12.35

Angličtina hrou     13

2.A

13.9.

J. Chytilová

 

11.50-12.35

Angličtina hrou     13

2.A

13.9.

A. Kovářová

 

11.50-12.35

Angličtina hrou     13

2.C

13.9.

K. Hanáková

 

11.50-12.35

Angličtina hrou     13

2.C

13.9.

E. Vlková

 

11.50-12.35

Angličtina hrou 12

2.D

13.9.

K. Francová

 

11.50-12.35

Angličtina hrou 12

2.D

13.9.

M.Hrubá

 

13.05-13.50

Logopedický kroužek

1.-2.

13.9.

B.Honzírková

 

13.05-15.00

Keramický kroužek 12

2.-5.

13.9.

A. Štulleerová

 

13.30-16.30

Bijásek 25

1.-5.

20.9.

N. Kalábová

 

14.00-15.00

Veselá věda

1.-5.

 

J. Kouřilová

 

15.15-16.15

Veselá věda

1.-5.

 

J. Kouřilová

 

15.00-17.00

Keramický kroužek 12

1.-5.

13.9.

N. Kalábová

 

15.00-17.00

Pohyb pro radost 15

1.- 4.

13.9.

H. Reitrová

 

15.00-17.00

Tvořivé hry s fantazií 15

2.-5.

13.9.

J. Janáčková

 

15.00-17.00

Tvořivá dílna/Keramický kroužek

1.-5.

13.9.

P. Kopecká

ST

 

 

 

 

 

 

13.05-15.05

Keramický kroužek   12

2.-4.

14.9.

A. Kovářová

 

13.05-13.50

Taneční kroužek 16

2.-5.

14.9.

K.Francová

 

13.05-13.50

Interaktivní kroužek 18

3.

14.9.

R. Kratochvílová

 

14.00-14.45

Sportovní hry 18

4.-5.

14.9.

J.Kissová

 

15.00-15.45

Hudebně-pohybový 15

1.-5.

14.9.

N. Kalábová

 

15.00-16.15

Sportovní kroužek 15

1.-4.

14.9.

P. Kopecká

 

15.00-17.00

Malování     12

1.-4.

14.9.

J.Janáčková

 

15.00-17.00

Hanácký kroužek  12

1.-5.

14.9.

L. Bendová

 

15.00-16.00

Prostorové tvoření 3D 12

2.-5.

14.9.

H. Henková

ČT

 

 

 

 

 

 

11.50-12.35

Logopedický kroužek

1.-2.

15.9.

L. Frelichová

 

13.05-14.35

Výtvarné tvoření 12

5.

15.9.

J.Chytilová

 

13.00-15.00

Keramický kroužek   12

2.-5.

15.9.

J. Chmelařová

 

15.00-16.40

Hry ve vodě      25

1.-5.

15.9.

K.Vorálková,

 L. Bendová

 

17:00-18:00

Horolezecký kroužek

 

6.10.

Člen oddílu  Adrenalin Vychodil

11.50-12.35

Flétnička  12

2.A,B

16. 9.

Z.Čapková

 

15.00-16.40

Hry ve vodě      25

1.-5.

16.9.

A. ŘíhováJ. Janáčková