Zaměstnanci

Učitelský sbor na konci školního roku 2015-2016


Pracovníci školy ve školním roce 2016 / 2017

Mgr.Bc. Petra Rubáčová ředitelka školy          zshor@pvskoly.cz
Mgr. Marie Nováčková statutární zástupce ředitele školy zástupce ředitele pro II. stupeň       novackovam.zshor@centrum.cz
Mgr. Michaela Strouhalová zástupce ředitele pro I. stupeň   strouhalovam.zshor@centrum.cz 

Mgr. Ivana Bezrouková třídní 1.A   bezroukovai.zshor@centrum.cz Po.13:00-14:00
Mgr. Eva Zlámalová třídní 1.B   zlamalovae.zshor@centrum.cz  Út.13:00-14:00
Mgr. Andrea Kovářová třídní 1.C   kovarovaa.zshor@centrum.cz  Po.13:00-14:00
Mgr. Petra Charvátová třídní 2.A   charvatovap.zshor@centrum.cz Út.14:00-14:30, Čt.15:00-15:30
Mgr. Zuzana Čapková třídní 2.B   capkovaz.zshor@centrum.cz Út.14:00-15:00
Mgr. Eva Vlková třídní 2.C   vlkovae.zshor@centrum.cz  Po.13:10-14:10
Mgr. Irena Bendová třídní 2.D   bendovai.zshor@centrum.cz Pá.13:30-14:30
Mgr. Marie Hrubá třídní 3.A   hrubam.zshor@centrum.cz Út.13:30-14:30
Mgr. Bronislava Honzírková třídní 3.B   honzirkovab.zshor@centrum.cz Po.13:05-14:05
Mgr. Kamila Francová  třídní 3.C   francovak.zshor@centrum.cz Út.12:40-14:00, St.12:40-13:10
Mgr. Jitka Chytilová třídní 3.D   chytilovaj.zshor@centrum.cz Po. 13:15-13:45, Út.13:15-13:45
Mgr. Petra Klvačová třídní 4.A   klvacovape.zshor@centrum.cz Po.13:30-14:30
Mgr. Ivana Vajdová třídní 4.B   vajdovai.zshor@centrum.cz St.13:05-14:05
Mgr. Lenka Frelichová třídní 4.C   frelichoval.zshor@centrum.cz Po.13:00-13:30, Pá. 13:00-13:30
Mgr. Jana Kissová třídní 5.A   kissovaj.zshor@centrum.cz Út.12:00-13:00
Mgr. Renata Kratochvílová  třídní 5.B   kratochvilovar.zshor@centrum.cz Út.13:40-14:10, Čt. 13:15-13:45

Mgr. Alice Štullerová

třídní 5.C   stullerovaa.zshor@centrum.cz Po.14:00-14:30, Út. 13:00-13:30 (sudý), 15:00-15:30 (lichý)
Mgr. Petra Černá netřídní I. st.  cernap.zshor@centrum.cz St.13:00-13:30, Čt.13:00-13:30
Mgr. Karolína Hanáková netřídní I. st.  hanakovak.zshor@centrum.cz St.13:00-13:30, Čt.13:00-13:30 
Mgr. Jana Novotná netřídní I. st.  novotnaj.zshor@centrum.cz
Mgr. Jitka Fajkusová třídní 6.A  fajkusovaj.zshor@centrum.cz  St.11:50-12:50
Mgr. Lucie Ščudlová třídní 6.B  scudloval.zshor@centrum.cz  Čt.14:00-15:00
Mgr. Ivana Čeplová  třídní 7.A, výchovný poradce  ceplovai.zshor@centrum.cz   Čt.14:00-15:00
Mgr. Jana Spíchalová třídní 7.B  spichalovaj.zshor@centrum.cz  Út.13:00-14:00
Mgr. Lukáš Doležel třídní 7.C  vt.zshor@centrum.cz  Po.12:00-12:30 Čt.12:00-12:30
Mgr. Petr Hlavica třídní 8.A  hlavicap.zshor@centrum.cz Po.13:30-14:00 Út.13:00-13:30
Mgr. Jana Hrubá třídní 8.B  hrubaj.zshor@centrum.cz Po.12:00-12:30 Út.13:15-13:45
Mgr. Vlastimil Volčko třídní 9.A  homolkav.zshor@centrum.cz   St.12:00-12:30 St. 13:00-13:30
Mgr. Daniela Sekaninová třídní 9.B  sekaninovad.zshor@centrum.cz  Út.13:15-13:45 Pá.12:00-12:30
Mgr. Jitka Chmelařová netřídní učitelka II.st.  jitka.chmelarova@centrum.cz  Po.12:45-13:45
Mgr. Lenka Krčová netřídní učitelka II.st.  krcoval.zshor@centrum.cz  Po.11:50-12:20 Čt. 12:45-13:15
Mgr. Jan Kyzlink netřídní učitel II.st.     kyzlinkj.zshor@centrum.cz  Út.13:15-13:45 Čt 12:00-12:30
Mgr. Hana Vlková netřídní učitelka II.st.  vlkovah.zshor@centrum.cz   St.11:40-12:40
Mgr. Iveta Vykydalová netřídní učitelka II.st.  vykydalovai.zshor@centrum.cz    Po.12:35-13:05 Čt.13:30-14:00
Mgr. Pavlína Radičová netřídní učitelka II.st.  radicovap.zshor@centrum.cz  Po.14:00-15:00
Mgr. Kamila Sedláčková netřídní učitelka II.st.  sedlackovak.zshor@centrum.cz Čt.13:30-14:30
PaedDr. Jaroslava Strachoňová netřídní učitelka II.st. strachonovaj.zshor@centrum.cz  Po.13:00-13:30 Út.12:00-12:30
Mgr. Lenka Cásková viz. školní psycholog LenkaCaskova@seznam.cz     
Mgr. Jana Novotná vedoucí plavání , plavani.zshor@centrum.cz
Naděžda Kalábová vedoucí ŠD, I. odd. 1.B, 4.C druzina.zshor@centrum.cz  
Bc. Pavla Kopecká ŠD, II. odd. 1.A, 2.D  kopeckap.zshor@centrum.cz
Karla Vorálková ŠD, III. odd. 1.C, 3.C, 2.tř  voralkova.zshor@centrum.cz
Jana Janáčková ŠD, IV. odd. 2.B,2.D  janackovaj.zshor@centrum.cz
Bc. Andrea Říhová ŠD, V. odd. 3.B, 3.D rihovaa.zshor@centrum.cz 
Bc. Leona Bendová ŠD, VI. odd. 2.C, 4.B  bendoval.zshor@centrum.cz
Hana Reiterová ŠD, VII. odd.  2.A, 3.C   reiterovaha.zshor@centrum.cz
Hana Henková ŠD, VIII. odd. 3.A,4.A   henkovah.zshor@centrum.cz

Ing. Barbora Adámková účetní 
Karel Schneider školník 
Bc. Klára Waischornová pokladní
Irena Čáslavská sekretářka 
Edita Podhorná uklízečka 
Lenka Gálová uklízečka 
Iveta Mlčáková uklízečka 
Marcela Schneiderová uklízečka 
Věra Večerková uklízečka 
Jana Zapletalová  uklízečka 
Helena Hermanová  vedoucí školní jídelny 
Eva Filková ŠJ - admin. prac.
Nataša Škvírová ŠJ 
Ludmila Konevičová ŠJ 
Lucie Kohnová ŠJ 
Petra Hájková ŠJ 
Milada Tesařová ŠJ 
Marie Pazderová ŠJ 
Ivana Koutková ŠJ 
Jana Všetičková ŠJ 
Marcela Sedláčková ŠJ 
Jarmila Milerová ŠJ 
Karel Ječmínek řidič